TiTiCe – Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs

Internetā bāzēta

TiTiCe – Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs, ir

Masu Informācijas Līdzekļa “Ideālā Valsts” reģ.Nr 000740369, Ekonomikas nodaļas, uzņēmējdarbības projekts, kura mērķis ir palīdzēt Latvijas ražotājiem un Tirgotājiem pārdot savas preces un pakalpojumus, kā arī informēt par Ražotāju un Tirgotāju jaunumiem, atlaidēm, problēmām un pasākumiem.

TiTiCe – mājaslapa un mobilā aplikācija, lai var iepirkties.

TiTiCe – Viens VisLatvijas Projekts, kur tirgojas Ražotāji un Tirgotāji, kas spēj nodrošināt preces piegādi visas Latvijas teritorijā un 50 Latvijas pilsētu lokālie TiTiCe centri, kur tirgojas Ražotāji un Tirgotāji, kas spēj nodrošināt preces piegādi dotajā Pilsētā.

Vislatvijas TiTiCe.

50 Latvijas pilsētu TiTiCe:

Aizkraukle, Aizpute, Alūksne, Auce, Baldone, Baloži, Balvi, Bauska, Brocēni, Grobiņa, Gulbene, Ikšķile, Ilūkste, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Kandava, Ķegums, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Krāslava, Kuldīga, Lielvārde, Liepāja, Limbaži, Līvāni, Ludza, Madona, Ogre, Olaine, Pļaviņas, Preiļi, Rēzekne, Rīga, Rūjiena, Salacgrīva, Salaspils, Saldus, Saulkrasti, Sigulda, Skrunda, Smiltene, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Vangaži, Ventspils, Vīļāni.

Visas TiTiCe aplikācijas pieejamas Latvijas aplikāciju portālā TE

Ja varat piegādāt preci visas Latvijas Teritorijā, sāciet tirgot VisLatvijas TiTiCe. Ja tikai savā pilsētā un vai tuvākajā, izvēlieties sev atbilstošo.

Ja, Jūsu pilsēta, ciemats vai apdzīvota vieta nav sarakstā, bet vēlaties sev tādu, lūdzu atsūtiet sms uz 28773839, izveidosim Jums visīsākajā laikā.

Projekta Tehnisko izstrādi un uzturēšanu veic: eVeikalu Meistardarbnīca

Kategorijas

Fīčas

Strādājam Pilsētās

Video

Pievienot Atsauksmi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Katalogam
Vērtība par naudu
Vieta
Tīrība
Apkalpošana

Apstiprināts Ieraksts

Sazināties

  Kā vēlaties, lai atbildam?

  Strādājam

  Darba laiki

  • Pirmdiena 00:00 - 23:55
  • Otrdiena 00:00 - 23:55
  • Trešdiena 00:00 - 23:55
  • Ceturtdiena 00:00 - 23:55
  • Piektdiena 00:00 - 23:55
  • Sestdiena 00:00 - 23:55
  • Svētdiena 00:00 - 23:55
  X